Poradna pro firmy a uchazeče

Poradna

Hledáte práci nebo zaměstnance

TANDEM PERSONNEL SERVICES
je to správné řešení

Najdeme pro vás zkušené experty
i perspektivní talenty. Specializujeme se na výběr kandidátů do manažerských a specializovaných pozic ve farmaceutickém průmyslu, sektoru finančních služeb a bankovnictví, prodeje a marketingu spotřebního zboží, logistiky,a distribuce a profesionálních služeb.

 

 Námi úspěšně umístění pracovníci pracují převážně v klíčových manažerských a specializovaných pozicích jako jsou firemní top management, management prodeje a marketingu, výzkum trhu, řízení logistiky a výroby, personální a finanční management a velmi často také právní a informačně-komunikační profese.

Jak na to

Začněte u
TANDEM PERSONNEL SERVICES

Známe konkurenční prostředí trhu, známe potenciální kandidáty, známe prostředí a požadavky klienta. Díky těmto znalostem je naše hledání pracovníků a zajímavých pracovních míst vždy maximálně efektivní a úspěšné. Projděte si užitečné rady, které Vám mohou pomoci při získání nového zaměstnání.

CO JE TO ASSESSMENT CENTRUM

AC je velmi objektivní nástroj používaný při různých výběrových řízeních. Objektivita metody AC je...

Pro koho tu jsme

Korporace & Individuality

Legal Advice

Pokud hledáte atraktivní pracovní nabídku, bez ohledu na obor, zkuste v první řadě kontaktovat TANDEM PERSONNEL®.

Zcela jistě vám odpovíme.

A pokud se setkáme, budeme si vás nejen pamatovat, ale budeme pro vás i pracovat. Pokud vám nebudeme schopni pomoci, řekneme vám to.

A pokusíme se poradit a doporučit jiné řešení.

Naším jediným cílem je najít ta správná místa pro ty správné lidi.

Budeme s Vámi jednat jako s individualitou. Budeme s Vámi hovořit o Vašich dovednostech, kvalifikaci, pracovních zkušenostech, zájmech, o tom co byste rádi dělali a co ne.

Budeme pracovat na tom, abychom pro Vás našli zajímavou nabídku v naší databance pracovních míst, zejména v profesích jako jsou prodej, marketing, administrativa, inženýring, profesionální služby, finance a účetnictví , to vše u atraktivních firem, ve kterých budete používat cizí jazyky, budete se dále rozvíjet a něco se naučíte.