O nás

Náš přístup

„Firma funguje nejlépe, když lidé, kteří v ní pracují, jsou zaujati pro věc, nechybí jim entuziasmus a potřebné dovednosti“ .

Jako soukromá společnost jsme formováni našimi lidmi. Budou pro Vás pracovat konzultanti, kteří rozumějí Vašemu oboru a zejména nabízí rozsáhlé aktivní kontakty, aby mohli  pomoci tam, kde pomoc očekáváte.

Jsme vám nablízku. Působení společnosti je založeno na profesionalitě a dlouhodobé praxi našich konzultantů. Kvalita našich služeb vychází zejména z profilu znalostí našeho týmu, který stojí na úspěšné poradenské praxi a znalosti trhu získané během více než dvaceti let působení na českém a také středoevropském trhu vyhledávání pracovních sil.

1 KONTAKTNÍ
OSOBA

30 LET
PRAXE

Základna pro CEE
region v Praze

CO VŠE PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT

Tandem logo RGB

ODHODLÁNÍ PODÍLET SE NA VAŠEM ÚSPĚCHU

TRŽNÍ SEGMENTY

Portfolio našich klientů zahrnuje jak mezinárodní skupiny, tak i firmy střední velikosti, privátně vlastněné společnosti, inovativní start-up společnosti a zdravotnické organizace 

01

LIFE SCIENCE

Humánní farmacie, Biotechnologie, Veterinární léčiva, Volně prodejné farmaceutika, Poskytovatelé zdravotní péče, Organizace pro klinický výzkum

02

FINANČNÍ SLUŽBY

Asset a Wealth Management, Venture Capital, Private Equity, Konzultační služby, Komeční Bankovnictví, Pojištovnictví, Reality, Korporátní finance a účetnictví

03

SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ -FMCG

Kosmetika, Reklamní a Marketingové služby, Luxusní zboží, Média a Zábava, Retail a Oděvy, Ubytovací služby, Potraviny, Adhesiva, Domácí péče

04

MEDTECH

Diagnostika, Zdravotnické technologie a materiál, Zobrazovací technologie

05

PRŮMYSL

Letectví, Zbrojní průmysl, Automotive, chemická výroba, Energetika, Průmyslové a transportní služby

06

ZDRAVOTNICKÉ SLUŽBY

Nemocniční management, akademické medicínské organizace, zdravotnické pojištovny…

Mgr. Jiří Franta
Mým posláním v rámci Tandem Personnel je identifikovat vhodné kandidáty pro řešení aktuálních náborových výzev našich mezinárodních klientů. Pro mě je úspěch nalezení nejlepšího řešení pro každého - klienta, kandidáta, Tandem Personnel.
Mgr. Zuzana Koppová
Pro mě je úspěch milovat to, co děláte, a být spokojená s tím, co máte. Pracuji pro Tandem Personnel, protože jsem chtěla být součástí cesty, kde úspěch a týmové úsilí jdou ruku v ruce.
PhDr. Petr Kovanda
Pro mě je úspěch naplnění potřeb klientů a očekávání kandidátů-skutečné win-win řešení. Mým posláním v rámci Tandem Personnel je pomáhat klientům najímat ty nejlepší talenty a zároveň umisťovat kandidáty na nové, inspirativní pozice.
Ing. Jana Kovaříková
Pro mě je úspěch dosažení mých profesních i osobních cílů s pocitem úspěchu. Mým posláním v rámci Tandem Personnel je čelit výzvám v mé práci a zajistit spokojenost klientů a kandidátů.
Mgr. Petr Durdych
Mým posláním v rámci Tandem Personnel je plnit obchodní očekávání a očekávání zákazníků - a to excelentně. Pro mě je úspěch vyřešení náborových požadavků klientů a zároveň posílení dlouhodobých vztahů.
Bc. Andrea Ondráčková
Pro mě je úspěch zažívat návrat kandidátů a klientů s pozitivní zpětnou vazbou a úsměvem.
Mgr. Vladimír Kríhal, Ph.D.
Pracuji pro Tandem Personnel, protože Tandem Personnel poskytuje pracovní výzvy, flexibilitu, spokojenost a rozvoj. Mým posláním v rámci Tandem Personnel je podporovat manažery a organizace při optimalizaci jejich úspěchu.

ZJISTĚTE VÍCE

O NAŠICH SLUŽBÁCH