ODHODLÁNÍ PODÍLET SE NA VAŠEM ÚSPĚCHU

Již více než 20 let naši konzultanti úspěšně pomáhají klientům hledat ty správné lidi na ta pravá místa.
Jsme nezávislá, personálně poradenská společnost specializovaná na profesionální služby v oblasti Executive search, Talent Acqusition & Talent Development a Manažerského Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů.

Jsme primárně a exkluzivne zaměřeni na obory farmaceutického průmyslu, obchodu a zdravotnictví. Dále se zaměřujeme na obory prodeje a marketingu spotřebního zboží, finančních a dalších profesionálních služeb.

Je to právě synergie našeho integrovaného přístupu, který vám zajistí mít ten nejlepší a neustále konkurenceschopný tým.

Díky této nezpochybnitelné zkušenosti můžeme zaručit znalost trhu, jednotlivých oborů a díky tomu schopnost reagovat na neustále se vyvíjející požadavky našich klientů.

Náš servis je komplexní- vytříbený, diskrétní a profesionální přístup se zaměřením na vyhledávání a selekci špičkových talentů a manažerů formou Direct Search / Executive Search v kombinaci s dalším rozvojem doporučených pracovníků je tak v našem pojetí začátkem procesu, který pokračuje i dále s cílem udržet a rozvinout schopnosti zaměstnance ve firmě tak, aby byl pojištěn benefit toho zaměstnance mít.

Úspěch je to co se počítá – váš úspěch. To je náš cíl. Proto i vy s námi budete ještě úspěšnější.

TI SPRÁVNÍ LIDÉ NA TA SPRÁVNÁ MÍSTA

JAK DOBŘE ZNÁTE VAŠI KONKURENCI ?

VÍTE JAK ZÍSKAT TY NEJLEPŠÍ LIDI V OBORU PRO VASI FIRMU ?

VÍTE JAK DOSÁHNOUT STÁLÉHO ÚSPĚCHU V NEUSTÁLE MĚNÍCÍM SE SVĚTĚ ?

TALENT ACQUISITION – MOTOR ÚSPĚCHU

S využitím internímu výzkumnému týmu stejně a rozsáhlé síti potenciálních kandidátů v relevantních oborech jsme pro naše klienty vždy schopni najít ty správné lidi v ten správný čas

Více »

TALENT DEVELOPMENT – ODEMYKÁNÍ SKRYTÉHO POTENCIÁLU

Naše projekty rozvoje talentů se ukázaly jako vynikající informační základ pro strategická firemní rozhodnutí, pro realizaci změn a tvorbu nástrojů dalšího rozvoje.

Více »

VÍTE VŠE O POTŘEBÁCH VAŠICH KLÍČOVÁCH PRACOVNÍKŮ ?

VÍTE JAK ROZVÍJET VAŠE NEJCENNĚJŠÍ HODNOTY – VAŠE LIDI ?

JAK DOBŘE JSTE PŘIPRAVENI NA ZMĚNU ?

INSIGHTS