Talent Acquisition

  1. Úvod
  2. /
  3. Talent Acquisition

TALENT ACQUISITION

Jen během posledních třech let naše společnost úspešně realizovala více než 90 Executive Search projektů napříč středoevropským regionem.
Významný podíl tvořily pozice na úrovni Senior Executive v komerční oblasti a operations, R&D, v produktovém rozvoji stejne jako další
korporátní funkce. Mimo projektů vyhledávání úspešně realizujeme projekty mapování trhu, které poskytují našim klientům detailní přehled o
jejich cílových trzích.

NÁŠ PROCES

Náš proces vyhledání a hodnocení pracovníků jsme rozdělili do šesti fází:

  1. Strategie průzkumu a hledání

Vstupní brifeing

 

  1. Vyhledání a oslovení, získání kandidáta

 

 

  1. Hodnocení kandidáta

Zajištení referencí

Zhodnocení kandidátů

Prezentace short listu kandidatu a jejich životopisů (kandidát na short listu je informován, motivován, srozuměn s detaily pozice)

 

 

4.Selekce finálních uchazečů

 

5.Vyjednávání nabídky

 

  1. Podpora pro nového zaměstnance

 

EXECUTIVE SEARCH AND SELECTION

Specializujeme se na výběr kandidátů do manažerských a specializovaných pozic ve farmaceutickém průmyslu, sektoru finančních služeb a bankovnictví, prodeje a marketingu spotřebního zboží, logistiky,a distribuce a profesionálních služeb.

Námi úspěšně umístění pracovníci pracují převážně v klíčových manažerských a specializovaných pozicích jako jsou firemní top management, management prodeje a marketingu, výzkum trhu, řízení logistiky a výroby, personální a finanční management a velmi často také právní a informačně-komunikační profese.

Známe konkurenční prostředí trhu, známe potenciální kandidáty, známe prostředí a požadavky klienta. Díky těmto znalostem je naše hledání pracovníků a zajímavých pracovních míst vždy maximálně efektivní a úspěšné

MAPOVÁNÍ TRHU

Abychom pomohli našim klientů zorientovat se v konkurenčním prostředí jejich oboru nabízíme tržní informace prostřednictvím služby zmapování trhu.

Zmapování a monitoring trhu zajistí detailní vhled a přehled o firemních strukturách, tržních přístupech, velikosti týmů, personálního obsazení relevantních pozic a profil jejich držitelů. Toto vše umožnuje našim klientům činit lepší rozhodnutí o další strategii. V rámci akvizice talentů, mapování trhu je samostatnou disciplínou, která však samozřejmě může být kombinována s konkrétním projektem direct search.

V rámci procesu mapování trhu:

OUTPLACEMENT

Ve spolupráci s personálním oddělením našich klientů pomáháme rozvíjet důležitost lidského „kapitálu“. K této práci samozřejmě patří i péče o zaměstnance v okamžiku, kdy odcházejí, někdy nedobrovolně, ze společnosti. Moderním přístupem je tedy péče i o ty, kteří v důsledku různých změn musí opustit pracovní místo.

Snažíme se ve spolupráci se zaměstnavateli eliminovat negativní vliv této situace na zaměstnance a současněpomáhat budovat dobré jméno zaměstnavatele – a to aplikací programu outplacementu.

Náš program outplacementu pomáhá zaměstnavatelům a zaměstnancům zejména v situaci :

Náklady na outplacement nese zaměstnavatel a my jej provádíme jako neutrální, externí dodavatel. Cílem a výhodou takového postupu je zejména oddělení a zvládnutí negativních emocí, které každý takový rozchod provázejí.

Samotný program trvá asi jeden až dva měsíce, během kterého je nastolena důvěra mezi oběma stranami a je stabilizován psychický stav pracovníka.

Další součástí tohoto programu, ve spolupráci s uchazečem o zaměstnání, je : 

Vypracování seznamu případných zaměstnavatelů, oslovení personálních oddělení těchto firem a se souhlasem uchazeče případná prezentace životopisu.

 

Hledáte nové kolegy ? Velmi rádi vám poskytneme další informace.

Těšíme se na vaše dotazy a jsme vám k dispozici, pokud potřebujete další informace o společnosti Tandem Personnel Services

Tlačítko odkazující na stránku „Kontakt“